Dom dla osób starszych ofiarował mi pracę

Od kilkunastu miesięcy wyszukiwałam zatrudnienia. Dawniej pracowałam w przychodni pełniąc funkcję instrumentariuszki. Jednakże z powodu zamknięcia zakładu musiałam ustąpić ze swego stanowiska. Odkąd pamiętam pragnęłam być otoczona ludźmi i co więcej troszczyć się o osoby potrzebujące. Tym samym wyszukiwałam posady w domach spokojnej starości. Po kilkunastu tygodniach znalazłam posadę w zakładzie leczniczym na Podkarpaciu. Początkowo powątpiewałam, jako że musiałam ponad 3 godziny dojeżdżać do zakładu, jednakże zagwarantowano mojej osobie też własny pokój.

seniorzy przy laptopie
Jak przybyłam do placówki zobaczyłam, że jest to znaczny zbiór pokoi i sal, w jakim oferowane są też świadczenia medyczne. Nie licząc mnie musiały być zatrudnione jeszcze 3 terapeutki. Dodatkowo w placówce przebywało także kilku lekarzy. Uważałam, że może to być profesja stworzona dla mojej osoby, ponieważ dom ten pielęgnował swoich mieszkańców.
urlop

Pożądałam zajmować się osobami potrzebującymi

Gdy dojechałam do ośrodka odbyłam rozmowę kwalifikacyjną z nadzorcą domu spokojnej starości. Dwa dni później obwieszczono mi, że uzyskałam posadę w nzol Dubiecko. Czułam się niezwykle szczęśliwa. Byłam zobowiązana podjąć zatrudnienie za tydzień. Na wstępie chciałam zobaczyć jak są ustawione pokoje a także pooglądać cały ośrodek. Zaprezentowano mi rezydentów jacy bawili w swych kwaterach. Spostrzegłam, że lokale prezentują charakterystyczne sprzęty umożliwiające przemieszczanie się przede wszystkim dla niedołężnych osób. Dodatkowo pacjenci mieli możliwość chodzić na wyjątkowe terapie odprężające tudzież rejestrować się na gimnastykę. Dom seniora jest usytuowany niedaleko rezerwatu przyrody, z tej przyczyny jeślibym reflektowała byłbym w stanie wybierać się na wycieczki. Mieszkańcy ośrodka posiadali dużo możliwości jak i również mogli korzystać z różnych terapii lekarskich.

ów Dom spokojnej starości zapewnia najdogodniejsze warunki

Obecnie mogę śmiało zakomunikować, że dom opieki w jakim mam pracę świadczy profesjonalne usługi. Na co dzień opiekuje się pacjentami, wespół śpiewamy i oglądamy telewizję. Moją pracą jest również aplikowanie leków. Jak z kolei jeden z mieszkańców chce pomocy medycznej pomagam doktorowi. Sądzę, że to dobra metamorfoza, ponieważ w dawnym ośrodku leczniczym bezustannie panował hałas. W NZOL dominuje przyjemny nastrój jak i cisza. Cieszę się tym, że mam możliwość sprawować opiekę nad seniorami.
ławeczka