Galanteria korkowa – doskonały pomysł na prezent i nie tylko.

Korek zazwyczaj kojarzy się z tradycyjnymi tablicami korkowymi i gablotami, gdzie przypinane są różnego rodzaju ogłoszenia. Jednak korek to również niezwykły produkt o wszechstronnym, a czasami niecodziennym zastosowaniu. Świetnie sprawdza się jako naturalny materiał izolacyjny, ale także jako surowiec do produkcji pięknej i naturalnej galanterii korkowej.

Nietuzinkowy prezent korkowy

Wybierając prezent dla bliskiej osoby, skupiamy się na przedmiotach eleganckich, praktycznych, a jednocześnie oryginalnych. Wszystkie te cechy posiadają produkty wykonane z korka. Są one naturalne i w 100% ekologiczne, bowiem wykonuje się je z przetworzonej kory dębu korkowego, która pozyskiwana jest bez żadnej szkody dla drzewa. Galanteria korkowa to bogactwo wzorów, kolorów i różnorodnych zastosowań.

Torby i torebki korkowe – niecodzienny prezent dla każdej Pani

Oryginalnymi i niecodziennymi produktami, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby, to rożnego rodzaju torebki i torby. Wykonane z najwyższej jakości materiału korkowego, wzbogacone o eleganckie dodatki, będą stanowiły naturalne, ale jednocześnie nietuzinkowe dopełnienie do każdego damskiego stroju. Mocne i solidne torby korkowe świetnie sprawdzą się podczas codziennych zakupów. Dodatkowo są one zupełnie biodegradalne, co jest bardzo istotne z punktu widzenia ekologicznego.

Teczki i portfele – oryginalne podarunki dla Niego

Wizytowniki, teczki, portfele czy paski do spodni, to tylko niektóre produkty pochodzenia korkowego, które mogą okazać się doskonałym pomysłem na prezent dla każdego Pana. Niecodzienny wygląd, elegancki design i niezwykła ich wytrzymałość sprawią, że produkty te będą cieszyły oko przez długi czas.
swiat kork

Niezbędne wyposażenie każdej kuchni

Wyroby korkowe idealnie sprawdzą się również w każdej kuchni, w postaci desek do krojenia, podkładek pod naczynia czy gorące garnki, w różnorodnych rozmiarach i kształtach. Bogate wzornictwo tych produktów, stanowi nie tylko zabezpieczenie przed zabrudzeniami czy wysoką temperaturą, ale również może być świetnym elementem dekoracyjnym naszej kuchni.

Oryginalne materiały reklamowe

Gadżety korkowe mają również świetne zastosowanie jako nośniki reklamy dla firm, instytucji, restauracji czy hoteli. Dzięki możliwości naniesienia na korek rożnych nadruków, stanowią idealną wizytówkę naszego biznesu.

Galanteria korkowa to produkty o wszechstronnym zastosowaniu. Stanowią idealny pomysł na prezent, a także sprawdzony sposób na dekorację naszych mieszkań. Bogaty wybór oryginalnych akcesoriów korkowych, znajdziemy na cork24.co.uk/adhesive-cork/18-self-adhesive-cork-sheet-5mm.html. Pozwólmy naszym bliskim cieszyć się tymi naturalnymi i ekologicznymi wyrobami.
ściana kork