Tablica korkowa na ściankę

Wandkork to innymi słowy korek {przytwierdzony. W ten oto fortel zdołamy upiększyć swoje ściany w lokalu mieszkalnym lub w domu. Zamiast ściany barwić lub wykładać je tapetami lub panelami, możemy wyłożyć specjalnie do tego dopasowanym korkiem.

Ten niesłychanie naturalny i ekologiczny artykuł sprawi, że w naszym mieszkaniu wykształci się nadzwyczajny mikroklimat, poczujemy czarującą aurę, będziemy w pomieszczeniu o przyjemnym zapachu.
Wykładanie ścian z korka to odkrywczy sposób na aranżację wnętrz, korek jest kategorycznie nieszkodliwy dla zdrowia, ekologiczny i nadzwyczaj dobry dla otoczenia, ten spartański towar jest specyficznie obrobiony, w niektórych odmianach natarty woskiem, nie zachowuje na sobie syfu i kurzu.
Ściany prosto trzymać w higienie, zawsze wystarczy jedynie wytrzeć je suchą szmatką.
wandakork
Meblując nasz dom nie musimy wszystkich jego ścian wykładać korkiem, wystarczy, że zdecydujemy się na jedną ścianę w sypialni i jedną lub dwie w salonie, ściany tak upiekszone mogą mieć bogate struktury i przeróżne odcienie, bowiem technologia obecnie tak się rozwineła, że artykuł korek jest opracowywany w szczególny sposób i jego obróbka daje przeróżne efekty.
Wandkork, inaczej korek na ścianie ma jeszcze jedną ważną zaletę, tłumi wszelki wrzask i powoduje, że wymienione pomieszczenie jeżeli nie zupełne, to choć w części jest wytłumione.
W konkluzji, korek na ścianie to wyrafinowanie, nietypowe wnętrze, powab, wyciszenie, naturalność i ekologia, wytrzymałość na osobliwe warunki, prostota zachowania mieszkania w czystości. Kompletnie nie działa on na ludzki organizm alergicznie, nie wnosi do mieszkania żadnych skutków ubocznych, jest artykułem odpornym, którym zdołamy się długo weselić.